ارکان جهت ساز

سازمان به‌ منظور تدوین و تعیین مأموریت، چشم انداز و ارزش های بنیادین بر پایه تفکر استراتژیک، از دانش مدیریت استراتژیک بهره گرفته است. از نیمه دوم سال 1394 و به دنبال تدوین برنامه پنج‌ساله سوم شرکت‌های تابعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بازنگری کلی در برنامه استراتژیک ستاد، به‌منظور یکپارچه‌سازی اهداف و برنامه‌ها، خط‌مشی و راهبردهای تولیددارو با سیاست‌های کلی ستاد، سند استراتژیک سازمان طبق الگوی ابلاغی از طرف ایشان، جهت پاسخگویی به نیازها و انتظارات این سازمان تدوین گردیده و در این راستا ارکان جهت ساز به شرح ذیل تدوین، ابلاغ و اجرایی گردید.

شرکت داروسازی تولید دارو (سهامی عام) بعنوان یکی از شرکت های هلدینگ دارویی برکت، در زمینه تولید و فروش انواع اشکال دارویی انسانی و نیز فرآورده های گیاهی ، سنتی و مکمل های دارویی ، با سطح کیفیت استانداردهای مراجع ملی (سازمان غذا و دارو) و بین المللی فعالیت می نماید. دراین راستا با تکیه بر دانش فنی روز ، کارکنان متخصص و متعهد، تجهیزات و فناوری روزآمد در جهت پاسخگویی به نیازهای نظام سلامت جهت ارتقای کیفیت زندگی مردم ، در بازارهای داخلی و خارجی گام بر می دارد

قرارگیری در بین 10 شرکت داروسازی برتر بورسی از منظر فروش و الگوی سرامد در صنعت تا افق سال 1407 (با تمرکز بر اهداف کلان):

س : سودآوری و رشد ارزش سهام

ر : رشد سهم شرکت از محصولات پرفروش آمارنامه و صادرات

ا : ارتقای سطح کیفی زیرساخت ها و محصولات

م : محصولات متنوع و جدید

د : دستیابی به رضایتمندی متوازن ذینفعان با خلق ارزش پایدار